Dlaczego Foto-MAX ?

Nasza firma istnieje na rynku od 1992 r. Doświadczenie i profesjonalizm jakie zdobyliśmy w tym czasie doceniło już wielu klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. W swojej pracy stosujemy najbardziej zaawansowaną technologię, inwestujemy w najwyższej jakości sprzęt i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych Klientów.
W swojej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, sięgającym jeszcze czasów aparatów analogowych, nowatorskich pomysłach i staranności w dbaniu o detale. Dzięki temu zdjęcia, które mają Państwo przyjemność oglądać a także dzielić chwile ważne i warte uwiecznienia ze swoimi bliskimi, wzbudzają pozytywne emocje oraz spotykają się z uznaniem wielu naszych zadowolonych Klientów, których liczba wciąż rośnie.
Jesteśmy dumni z faktu, iż zawsze pracujemy na ustawieniach manualnych dla dokładniejszego ustawienia aparatu.
Od lat pracujemy na sprzęcie fotograficznym japońskiej firmy Canon
(aparaty, obiektywy, lampy błyskowe).
W swojej pracy z fotografią ślubną stosujemy tylko i wyłącznie aparaty pełnoklatkowe tzw. Full Frame. Aparaty tej klasy o wiele lepiej oddają rzeczywistość, niż aparaty APS-C, których używają z reguły początkujący fotografowie. Dzięki temu nasze zdjęcia ślubne, komunijne, plenerowe i inne są najwyższej jakości. Jako jedni z nielicznych fotografów ślubnych dysponujemy własną, nowoczesną, cyfrową maszyna fotograficzną o wysokiej rozdzielczości, która daję nam możliwość dopracowania idealnie każdego zdjęcia za pomocą próbkowania, tak aby zadowolić gust najbardziej wymagającego Klienta. Cyfrowa jakość naszej maszyny umożliwia wydrukowanie zdjęć w czasie teraźniejszym a także przyszłym oddając tę samą kolorystykę, trwałość oraz wysoką jakość.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia oraz profesjonalizmu z nutką “szaleństwa” i kreatywności na pewno będziecie zadowoleni z efektów naszej współpracy.
Państwa zadowolenie jest dla nas największą motywacją i inspiracją do pracy, która jest naszą życiową pasją.

Serdecznie zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami Waszymi najważniejszymi chwilami w życiu…

Łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług!

Foto-MAX, 37-450 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 37, tel.: +48 15 642-76-35, e-mail: z.zuber@poczta.fm
© Copyright 2014 Foto-MAX. Wszystkie prawa zastrzeĹĽone.
Realizacja Wirtualny Marketing Strony Internetowe
Content