Oferta naszego sklepu.

Oferujemy Państwu największy wybór albumów, ramek fotograficznych i antyram, pokrowców na aparaty fotograficzne
i szeroki asortyment produktów związanych z fotografią takich jak : aparaty fotograficzne, karty pamięci, baterie, przylepce do albumów, ładowarki i akumulatorki, statywy fotograficzne.
Nasz asortyment uzupełniają wyroby ze skóry – portfele skórzane, saszetki i aktówki zarówno ze skóry naturalnej jak i ze skóry ekologicznej.
Posiadamy również w sprzedaży bardzo szeroki wachlarz zaproszeń na ślub, chrzest i komunię oraz pamiątek i kartek na każdą okazję.

Na Chrzest, Pierwszą Komunię Świętą oraz ślub oferujemy srebrne pamiątkowe obrazki, które możecie Państwo zaopatrzyć w specjalną dedykację grawerowaną laserowo.
Dodatkowo zakupicie Państwo różne akcesoria do uświetnienia każdej imprezy małej i dużej, takie jak : fontanny tortowe, balony czy strzelające konfetti.
Latem zapraszamy Państwa do zakupu okularów przeciwsłonecznych – z filtrem UV400 i Polaryzacyjnych,
w bardzo dużym wyborze oraz w modnych i gustownych wzorach.
Na każdą okazję proponujemy Państwu zakup pięknej Biżuterii Srebrnej – dobierzemy dla każdego coś ładnego.

Dla przyszłych Par Małżeńskich mamy szeroki wybór Złotych Obrączek Ślubnych. Ponad 300 wzorów, które na pewno zadowolą każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust. Zapraszamy do skorzystania z Promocji dla Par które zamówią u nas Fotografię Ślubną, obrączki będą mogli zakupić w cenach hurtowych. Dodatkowo oferujemy wykonanie obrączek z własnego materiału – wtedy zapłacicie Państwo tylko za koszt wyprodukowania tych obrączek bez kosztu materiału. We wszystkich wzorach możemy dla Państwa dopasować elastycznie zarówno kolorystykę, połysk lub satynę jak i szerokość czy nawet wysokość obrączek, według Państwa gustu, wymagań i zasobności portfela.

Wszystko to w najszerszym asortymencie i najniższych cenach.

Foto-MAX, 37-450 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 37, tel.: +48 15 642-76-35, e-mail: z.zuber@poczta.fm
© Copyright 2014 Foto-MAX. Wszystkie prawa zastrzeĹĽone.
Realizacja Wirtualny Marketing Strony Internetowe
Content