Usługi Fotograficzne

  Potrzebujesz wykonać fotografię do dokumentów – zapraszamy do siedziby naszej firmy.
Wykonasz szybko i “bez bólu” – gotową fotografię otrzymasz po 10 minutach.
Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów : dowodów, praw jazdy, legitymacji, paszportów, dyplomów, zezwoleń również do wiz do USA i innych krajów z niezbędną wersją elektroniczną na nośniku cyfrowym.
Wszystkie zdjęcia do dokumentów wykonujemy aż do momentu akceptacji przez klienta. Każda fotografia jest obrabiana i retuszowana. Nasza praca nie kończy się jedynie na “pstryknięciu” zdjęcia aparatem i wypuszczeniu na maszynie. Zdjęcia są drukowane na nowoczesnej w pełni cyfrowej maszynie AGFA D-Lab1. Dzięki wysokiej rozdzielczości maszyny (600dpi.) możemy uzyskać bardzo dobre wyniki, zarówno kolorystyczne jak i jakościowe. Dzięki temu nasze zdjęcia nigdy nie zmienią swoich kolorów bez względu na czas który upłynie, w przeciwieństwie do zdjęć drukowanych na drukarkach termosublimacyjnych czy atramentowych.
Zdjęcia przechowujemy dla Państwa w naszym magazynie, byście mogli w przyszłości dorobić je w każdym formacie i kolorystyce.

  Masz własne zdjęcia do wywołania z wakacji czy z ważnych wydarzeń życiowych – zapraszamy wywołamy je dla Ciebie na najlepszych materiałach – papierze Fuji i dedykowanej chemii do zdjęć cyfrowych. Wszystkie Twoje zdjęcia obrobimy kolorystycznie i wykadrujemy do wybranego formatu. Jeśli będzie to możliwe usuniemy również czerwone oczy powstałe w wyniku błysku lampy błyskowej. Proszę pamiętać że nie każdy aparat wykonuje zdjęcia w proporcji boków odpowiadającej odbitce 10x15. Jeśli Państwo wybierzecie ww. format, zdjęcie musi zostać dopasowane do tego formatu aby nie zostało przycięte coś ważnego ( np. głowa ).
Jeśli macie Państwo większą ilość odbitek do wywołania zapraszamy do naszego Salonu – otrzymacie Państwo rabat od ceny podstawowej a my je dla Państwa obrobimy i wywołamy na naszej nowoczesnej w pełni cyfrowej maszynie. Możemy wykonać dla Państwa również próbkę Państwa zdjęć abyście mogli porównać naszą jakość z jakością konkurencji. W przeciwieństwie do laboratoriów internetowych przykładamy dużą wagę do jakości naszej pracy i staramy się zawsze by klient który powierza nam swoje wspomnienia wyszedł od nas zadowolony. Wielokrotnie poprawiamy zdjęcia wywołane w innych laboratoriach ( np. internetowych czy w marketach ) gdyż niezadowoleni klienci przychodzą do nas z odbitkami które zostały wydrukowane bez żadnej obróbki laboratoryjnej przez co wiele tracą na jakości, nie wykadrowane lub na przeterminowanych materiałach. Klienci skuszeni “niewiarygodnie” niską ceną takich laboratoriów, niejednokrotnie przychodzą do nas z prośbą o poprawienie jakichś ważnych dla nich zdjęć.

  Jeśli chcecie Państwo odnowić stare, czasem zabytkowe a zniszczone zdjęcia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tej dziedzinie. Staranny retusz, naprawa zniszczonych zdjęć czy poprawa kolorystyki pozwoli Państwu uratować wspomnienia o osobach które są na waszych zdjęciach. Dzięki specjalistycznym, wysokiej klasy skanerom, takie zdjęcia będą minimalnie odbiegały od oryginału a czasem po obróbce wyglądają lepiej niż oryginały.

  Drukujemy zdjęcia od formatu znaczka pocztowego aż po wielkoformatowe wydruki. Oferujemy Państwu również tzw. Fotoobrazy – czyli wydruki na płótnie naciągnięte na krosna malarskie gotowe do zawieszenia na ścianie Państwa domu. Takie fotoobrazy będą wspaniałą ozdobą i będą Państwu przypominać o przeżytych chwilach utrwalonych na lata w sposób gustowny i z klasą.

  Wykonacie Państwo również u nas zdjęcia nagrobkowe na porcelanie lub krysztale. Zdjęcia są wykonywane na najwyższej jakości porcelanie z gwarancją na wykonany produkt. Oferujemy największy wybór zdjęć na porcelanie w przystępnych cenach i w najwyższej jakości.

Zapraszamy do naszego laboratorium – wyjdziecie Państwo na pewno zadowoleni.

Foto-MAX, 37-450 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 37, tel.: +48 15 642-76-35, e-mail: z.zuber@poczta.fm
© Copyright 2014 Foto-MAX. Wszystkie prawa zastrzeĹĽone.
Realizacja Wirtualny Marketing Strony Internetowe
Content